Hakkımızda

Tarihçemiz

            Hizmet sektörünün ülkemizdeki gelişmelerini takip ederek 2006 yılında  dörtyolda faaliyetlerine başlayan ÇEVİKHAN SAVUNMA VE ÖZEL GÜVENLİK EĞİTİM HİZMETLERİ LTD.ŞTİ. 5188 sayılı kanuna uygun olarak yapılanmış olup,  değişik sektörlerde faaliyet gösteren birçok Site, Tesis, Firma, kamu kurum ve kuruluşlarına kaliteli hizmet anlayışıyla elemanlı güvenlik, yakın koruma, güvenlik eğitimi, organizasyon güvenliği, makam şoförlüğü konularında hizmet vermektedir.

Amacımız; uzun yıllara dayanan tecrübemiz, sektörel Know-How birikimimizle müşteri odaklı ve şirket prensiplerimize uygun bir hizmet sunmaktır.

Misyonumuz, Değerlerimiz

          ÇEVİKHAN Savunma  olarak bizler, müşterilerimizin çalışanlarını, değerlerini ve bilgisini koruruz. Bu görevi uzun süreli yerine getirmek için, bize duyulan güveni sürekli kılmamız gerektiğini biliriz.

ÇEVİKHAN Savunma  Kaliteli Hizmeti;

Profesyonelce, istikrarla, tüm kaynaklarını ve kolektif enerjisini müşteri memnuniyetine tahsis ederek vermeyi, Tüm Müşterilerine Taahhüt eder.

 

 Bu sözümüzü yerine getirirken;

rs1

1. Kalite hedeflerimizi işe başlamadan önce müşterimizle birlikte belirleriz.

Bir işe başlamadan önce müşterilerimizin; ihtiyaçlarını, beklentilerini, hedeflerini anlar, uygun çözüm alternatiflerini müşterimizin onayına sunarız.

 

2. Ölçülebilir yüksek Profile sahip, aynı hedefi paylaşan personel ile çalışırız.

Ana ürünümüzün insan ve insanın yerine getirdiği güvenlik hizmeti olduğu bilinci ile görev yerinin ve müşterimizin genel yapısına uygunluk profilini yine müşterimizle beraber belirleriz.

 

3. Müşteri odaklı hizmet politikalarını benimser ve uygularız.

 

Etkin olarak yürüttüğümüz Müşteri İlişkileri Yönetimi metodumuzla, tarihleri ortak olarak belirlenmiş müşteri toplantıları düzenler;

    • Değişen ihtiyaçlar
    • Operasyon el gelişmeler
  • Personel eğitim ihtiyaçları v.b. konuları değerlendirir,  uygulamaları geliştirir müşterimizin bilgisine sunarız.

 

4. Pazar koşullarında kabul edilebilir fiyat politikaları uygularız.

 

                  ÇEVİKHAN Savunmanın müşterileri aynı zamanda ÇEVİKHAN Savunma  çözüm ortaklarıdır.

               Müşterilerimizin piyasa rekabet gücüne katkıda bulunduğumuz     sürece hizmete devam edebileceğimizden yola çıkarak, en kaliteli hizmeti   en uygun fiyatlarla vermemiz gerektiğinin bilincindeyiz.

 

5.Hizmetimizi güncel riskler ve değişiklikler paralelinde sürekli denetleyip, iyileştiririz.

            Ülkemizin ve dünyanın sürekli değişen risk seviyeleri ve güvenlik ihtiyaçları beraberinde, sürekli öğrenen ve gelişen güvenlik kadroları ihtiyacını getirmektedir.

İnsan Kaynakları Departmanımız

      Misyon ve hedeflerimizi benimsemiş, iyi eğitim almış uzman kişiler firmamızın başarı grafiğini yükseltmede belirleyicidir. İnsan Kaynakları Departmanımız çalışanlarımızın kendileri için en uygun pozisyonlarda çalışmaları ile artan motivasyonları ve departmanlar arası uyumlu çalışmaların kurumsal hedeflerimizin hayata geçirilmesi için temel adım olduğunun bilincindedir.

      Çalışanlarımızın memnuniyeti ile müşterilerimizin memnuniyetleri birbirleri ile paralellik gösterdiği için İnsan Kaynakları Yönetimimiz, Personel Yönetiminin anlamını, işletmedeki yerini, personel tedarikinin, personel seçim sürecinin, personeli işletmeye bağlayıcı tedbirleri almanın, personelin eğitilmesinin ve geliştirilmesinin öneminin bilincinde olarak hareket eder.    

Personel Seçim Prosedürümüz           

      Personel seçimlerimizi aşağıdaki aşamalardan oluşturmaktayız. Bu aşamaları başarıyla geçmiş olan kişiler ÇEVİKHAN Savunma  bünyesinde çalışmaya hak kazanırlar.

 rs2